Salon pro psy
Marcela Havlíčková (Petrlíková)
PRO ČISTOKREVNÉ ŠAMPIONY I OBYČEJNÉ VOŘÍŠKY - KAŽDÝ PEJSEK MŮŽE BÝT KRÁSNÝ

Dolly Genetic -Doma zvaná Blacky. Nejstarší člen naší zvířecí smečky.Maminka Ariely Kettfar.Na této fotce jí je 9 let a vyhrála na výstavě v Nitře Nejkrásnější veterán.Několikrát se semnou zůčastnila soutěže ve stříhání psů Pragobest, jednou jsme se umístily na třetím místě.Dnes má praktičtější střih, abych ji na stará kolena netrápila zbytečně česáním.

1.10.2007 nás navždy opustila a do psího nebe odešla naše milovaná ,věrná,hodná jedinečná Blekča - DOlly Genetic.Určitě tam na ni čekal psí kamarád Far a doufám ,že ona počká na nás.Navždy zůstane v mém srdci.

*

Ariela Kettfar - Ariela se narodila v naší chovatelské stanici.Byla štěňátko, které neustále někam strká čumáček a vždy dělá to co nemá.Jako malá se rozhodla, že jsme pro ni ta nejlepší rodina a tak si nás nechá.Všechny budoucí pánečky co si přišli vybrat šťeňátko buď ignorovalka, nebo na ně vrčela.Tak si pokaždé odnesli jinou sestřičku a ona spokojená zůstala u nás.Jednoduše si nás vybrala.Dnes je z ní nejhodnější společenský pes, milující návštěvy (pokud jsou zvané). Je šampiónkou ČR a SK, má pracovní zkoušky.Ariela má pořád dobrou náladu, takový šašek v naší rodině.

*

Batul Domácí - přinesla jsem ho dceři ke čtvrtým narozeninám, jako malé koťátko.Vyrostl a stal se z něj velký, tlustý, líný kocour.Batul není jen tak obyčejná kočka, je to Pan Kocour, který vychovával jak Arielu, tak všechna naše štěňata.Trpělivě jim vždy "vysvětlí", jak se mají psi chovat ke kočkám.

*

Ofelia Lovely Panther - Doma zvaná Sunny.Naše nejmladší a nejmenší.Sunny je Britská stříbřitá černě mramorovaná kočička.Takové micinky můžete vidět hrát v reklamě na Whiskas.Sunny je něžná citlivá kočička.Je to naše sluníčko.Když se pohybuje, nebo jen leží je na ni radost se dívat.Prostě princezna.